לכל אחד ואחת מאיתנו יש כפות רגליים שונות- מבנה האצבעות, נקודות חן, חריצים, יבלות, כרית בולטת, פלטפוס, רגל חיוורת וקרה או אדומה וחמה, סדקים, צלקות, ורידים בולטים, בצקות ועוד...
כל הסימנים האלו מראים לנו תמונה מפורטת ומגוונת של סיפור החיים שלנו- האופי שלנו, דפוסים, מחלות,בעיות רגשיות נפשיות, טראומות שחווינו בעבר, או אולי עד היום- ולכן לכל אחד כפות רגליים שונות ומגוונות, בדיוק כמונו... זו בעצם תמונה של האישיות שלנו ומי אנחנו מהרגע שהגענו לעולם ועד היום.

מה כוללת פגישת האבחון:
 • זוהי הפגישה הראשונה, ואורכה שעה וחצי. מתבצעת על מיטת הטיפולים, בישיבה על כיסא אבחון.
   
 • הכוונה למימוש עצמי- כל אחד מאיתנו נולד עם תכונות, יכולות ופוטנציאל ייחודיים משלו. הרבה פעמים היכולות והפוטנציאל הקיימים בנו מטשטשים וכבים כתוצאה מכל מיני פחדים, הרגלים, תירוצים וקיבעונות שייצרנו לנו בחיים. אלו הם הדפוסים הכרוניים, שתוקעים אותנו בחיים. בזמן האבחון ניתן לראות את היכולות המולדות והפוטנציאל של כל אחד מאיתנו, וכמה התרחקנו והדחקנו את ה"אני" האמיתי שלנו. פער המימוש העצמי הוא הגורם העיקרי לכל הסבל, הכאב, התיסכולים, המחלות, חוסר סיפוק, אי הגשמה ומימוש עצמי.
  בתהליך אישי נלמד איך לממש את עצמנו, באמצעות עבודה על הדפוסים הכרוניים     והפער שנוצר. טיפול בכאבים ובכל הבעיות שהופיעו.
 • הכוונה וייעוץ-
 • מיקוד של הקישורים והאיכויות המאפיינות את מי שאני.
 • הכוונה למציאת זוגיות ושיפור הקשר הזוגי. באבחון ניתן לראות דפוסי התנהגות המשפיעים על הקשר הזוגי בכל מיני אופנים, שיקוף הדפוסים ומערכת היחסים בפגישה מהווים צעד לקראת שינוי.
 • אבחון ההתנהלות בתא המשפחתי, אבחון הקשר עם הילדים.
 • אבחון לפי ארבעת האלמנטים- ארבעת האלמנטים הם הבסיס והיסודות לכל היקום, וכך גם בתוך גופנו- היקום האישי שלנו. כשיש הרמוניה בין כל ארבעת האלמנטים האדם ירגיש עולם ומלואו- איזון, שלווה, אושר, אהבה, בריאות...
אלמנט אדמהאזור עקב כף הרגל. בגוף הוא מקביל -מכפות הרגליים ועד המותניים, כולל האגן. האדמה מיוצגת ע"י מערכת השלד בגוף. היא מבטאת את עולם הצרכים, העולם החומרי, תחושות פיזיות, עמידה על הרגליים, יציבה על הקרקע, התקדמות בחיים.
 
אלמנט מיםאיזור הקשת הגדולה במרכז כף הרגל, המקבילה בגוף לאיזור הבטן. המים מיוצגים ע"י מערכת העיכול. והם מבטאים את עולם הרגשות והפחדים הכי עמוקים שלנו, חרדות, האופן שבו אנחנו מעכלים ומכילים חוויות.
 
אלמנט אשכרית כף הרגל, המקבילה בגוף לאיזור החזה, כתפיים, ידיים וגב עליון. האש מיוצגת ע"י מערכת השרירים בגוף. היא מבטאת את העשייה מהלב, אומץ, יכולות קבלה ונתינה, פעלתנות.
 
אלמנט אויראצבעות כפות הרגליים. המקבילות בגוף לראש והצוואר.
האויר מיוצג ע"י מערכת העצבים והמוחות. הוא מבטא את המחשבה הבהירה, היגיון, אינטואיציה, זיכרון, חושים, רעיונות חדשים.
 
שילוב של כל הדברים האלו במהלך האבחון, מאפשרים הכנת תוכנית עבודה אישית ומאוד מדוייקת לכל אחד בנפרד. תוכנית עבודה זו מלווה אותנו לאורך כל התהליך ומתווה את הדרך לשינוי והצלחה.

אבחון כף הרגל